We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Antique Leather pink Megillah Holder 12"
Protect your precious Megillah in style with this elegant Antique Leather Megillah Holder. Crafted from genuine leather, its vibrant pink hue adds a touch of charm to your holiday celebrations.
Antique Leather pink Megillah Holder 12"
Fits Megillah 2"-3" smaller than case size
Please allow 3 - 5 business days to ship.
This item is not returnable or exchangeable.
| SKU | MG-ALPNK12 |
|---|---|
| PLU | 286523 |
| Product Name | Antique Leather pink Megillah Holder 12" |
| Maximum Advertised Price | $89.99 |
| ISBN 13 | Wood and Leather |
| Language | Hebrew |
| Length | 12.5" |
| Season | Purim |
| Dimensions | 12" |
| Ships Free? | Eligible for Free Shipping |
Write Your Own Review
1-888-342-4537














