We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Antique Leather & Wood Megillah Holder 12" - Clean
Elegant Antique Leather and Wood Megillah Holder 12"
Elegant Antique Leather and Wood Megillah Holder 12"
Fits Megillah 2"-3" smaller than case size
Not Returnable
Please Allow 2 - 3 business days to ship
| SKU | MG-ALR12C |
|---|---|
| PLU | 286493 |
| Product Name | Antique Leather & Wood Megillah Holder 12" - Clean |
| Maximum Advertised Price | $127.95 |
| ISBN 13 | Leather and Wood |
| Length | 12.5" |
| Season | Purim |
| Dimensions | 12" |
| Ships Free? | Eligible for Free Shipping |
Write Your Own Review
1-888-342-4537














