We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Classy Pouch Megillah Case - Small (15 x 6")
Protect your precious Megillah in style with our Classy Pouch. Its elegant design and secure construction ensure your sacred scroll remains safe and pristine.
Dimensions: 15" x 6"
*Requires 3-5 Business days to ship
*This item is not returnable or exchangeable.
| SKU | MB1025SBB |
|---|---|
| PLU | 280395 |
| Product Name | Classy Pouch Megillah Case - Small (15 x 6") |
| Maximum Advertised Price | $79.99 |
| Publisher | Malchus |
| Length | 15" |
| Megillah Holder Type | Pouch |
| Season | Purim |
| Dimensions | 15 x 6" |
| Ships Free? | Not eligible for free shipping |
Write Your Own Review
1-888-342-4537












