We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Black Leather Decorative Pouch Megillah Case - Small (15" x 6")
Protect your precious Megillah with this elegant black leather pouch. Fits Megillah 2"-3" smaller than the case size, ensuring a snug and secure fit. Order now, allow 3-5 business days for shipping.
Dimensions: 15" x 6"
Fits Megillah 2"-3" smaller than case size
*Requires 3-5 Business days to ship
*This item is not returnable or exchangeable.
| SKU | MB1030SBL |
|---|---|
| PLU | 280656 |
| Product Name | Black Leather Decorative Pouch Megillah Case - Small (15" x 6") |
| Maximum Advertised Price | $84.99 |
| Publisher | Malchus |
| ISBN 13 | Leather |
| Length | 15" |
| Megillah Holder Type | Pouch |
| Season | Purim |
| Dimensions | 15" x 6" |
| Ships Free? | Not eligible for free shipping |
Write Your Own Review
1-888-342-4537










