We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Grey Classy Megillah Case - Large (17.7")
Convenient Personalized SNAP-ON-HANDLE For Easy Carrying.
Dimensions: 17.7"
*Requires 3-5 Business days to ship
*This item is not returnable or exchangeable.
| SKU | MT1025LGG |
|---|---|
| PLU | 280402 |
| Product Name | Grey Classy Megillah Case - Large (17.7") |
| Maximum Advertised Price | $139.99 |
| Publisher | Malchus |
| ISBN 13 | Leather and Velvet |
| Length | 17.7" |
| Megillah Holder Type | Tube |
| Season | Purim |
| Dimensions | 17.7" |
| Ships Free? | Not eligible for free shipping |
Write Your Own Review
1-888-342-4537












